Objevte a využijte současné trendy při projektování staveb s nosnou ocelovou konstrukcí.

Společnost IKON, s. r. o. zrozená v podhůří Beskyd v roce 1992, vždy vytvářela jedinečné a výjimečné produkty v oboru ocelových konstrukcí.
Díky seriózní práci a vývoji se společnost uplatňuje na domácím i zahraničním trhu. Motivovaný a zkušený tým inženýrů je permanentně schopen vytvořit to nejlepší, co daný obor nabízí.

Náš svět je ten, kde sny jsou součástí reality a kde všichni lidé, kteří mají stejnou filozofii, jsou vítáni.

Profil společnosti

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. J. Werich

Projektová činnost ve výstavbě, tvorba výrobní a montážní dokumentace a následné provádění ocelových konstrukcí jsou realizovány týmem inženýrů a kvalifikovaných pracovníků s dlouholetou praxí.
Společnost využívá počítačová grafická pracoviště TEKLA Structures a AutoCAD. Statické výpočty zpracovává softwarem SCIA Engineer a IDEA RS dle norem EC, ČSN, DIN, GOST a SNiP v požadované jazykové mutaci.

IKON, s. r. o., během své existence vyprojektoval pro domácí i zahraniční partnery stovky staveb, které byly většinou realizovány. Jedná se zejména o průmyslové objekty, haly, technologické konstrukce, objekty občanské vybavenosti, lávky pro pěší, mosty a další.

Profil společnosti

Tým

Tým

Tři hlavní věci, kterých je třeba, aby se dosáhlo čehokoliv, co za to stojí, jsou: práce, vytrvalost a zdravý rozum. T. A. Edison

Náš tým je integrální součástí světa ocelových konstrukcí. V průběhu několika desetiletí se svými zákazníky a partnery zvládáme důležité a náročné stavby. Jsme poctěni touto spoluprací, umožňuje nám dosáhnout Vámi požadovaných cílů.